Zakończenie sezonu 2014

Kochani zakończyliśmy sezon 2014 , który dla wielu z nas był bardzo udany.

Pogoda nam nie zawsze sprzyjała , ale wytrawnym żeglarzom nie przeszkodziły jej wahania.

Jeszcze niedawno przypłynęły do portu ostatnie jachty, a tu już rozpoczął się listopad. Nadszedł czas przeglądów, serwisów, remontów, przygotowywania nowych jednostek  na nadchodzący nowy rok 2015.

W tym celu zainteresowanych zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej.

Już niebawem pojawi się nowa oferta.

Wraz z zakończeniem sezonu pragniemy podziękować wszystkim naszym klientm za wybranie usługi
właśnie  w naszej firmie oraz mam przyjemność ogłosić zwycięzcę naszego konkursu
" Pamiątka z wakacji"  2014.

Nagrodą jest 30 % kupon rabatowy do wykorzystania w dowolnym  możliwym terminie i otrzymuje go
pan Bartłomiej Piasecki.

Serdecznie dziękujemy pozostałym uczestnikom konkursu , jednocześnie zapraszamy do czarteru w kolejnym sezonie 2015. Koniecznie pamiętajcie, aby zrobić ciekawe zdjęcia.

Dziękujemy i zapraszamy!!!!

Beznazwy
Zobacz także:
Zapytania ofertowe Zapytanie ofertowe w związku z zakupem usługi w zakresie wykonania materiałów reklamowych na targi w Dusseldorf 2017 Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku 2017r Zapytanie Ofertowe w zakresie usługi transportowej eksponatu na targi w Dusseldorf 2017 Koniec sezonu 2016 Sezon Żeglarski 2016 Zakończenie Sezonu Czarter jachtu w Chorwacji Rozpoczęcie sezonu 2015 Narty wodne, deska , koło do holowania !!!!!!! KONKURS "PAMIĄTKA Z WAKACJI" Zakończenie sezonu 2014 TESTOWANIE JACHTÓW 30.04-04.05 Cennik czarterów - 2015 r. Czarterowy zawrót głowy Nowości Czarterowe w 2014 Nowy jacht w ofercie Informacja o wyniku postępowania ofertowego dot transportu Informacja o wyniku postępowania ofertowego dot materiałów promocyjnych Zapytanie ofertowe w zakresie wynajęcia i zabudowy powierzchni wystawienniczej podczas targów BOOT DUSSELDORF 2017/ Purchase of exhibition organization service Informacja o wyniku postępowania ofertowego dot wynajęcia powierzchni wystawienniczej , organizacji stoiska wystawienniczego podczas targów BOOT DUSSELDORF Zapytanie ofetowe w związku z zakupem usługi doradczej wejście na rynek turecki Zapytanie ofetowe w związku z zakupem usługi doradczej wejście na rynek norweski Spotkajmy sie na SportBiz w Warszawie Wyniki postepowania dot usługi doradczej w wejściu na rynek Turecki Wyniki postepowania ofertowego dot usługi doradczej w wejściu na rynek norweski Zapytanie ofertowe dot.transportu eksponatów na targi Zapytanie ofertowe dot.wykonania materiałów promocyjnych Zapytanie ofertowe dotyczące organiacji stoisk wystawienniczegona wybranych targach. Wyniki postępowania ofertowego 19-09-2017 Wyniki postepowania ofertowego w zakresie transportu eksponatów Wyniki postepowania ofertowego w zakresie wynajęcia i organizacji miejsca wystawienniczego podczas targów Wyniki postepowania ofertowego w zakresie wynajęcia i organizacji miejsca wystawienniczego podczas targów