Koniec sezonu 2016

Zakończenie Sezonu

Ahoj Żeglarze!
Kolejny sezon za nami . Dla niektórych był bardzo udany , dla niektórych mniej . Bądź co bądź podkreślamy sezon 2016 grubą kreską. A żeby było nam milej mamy zaszczyt poinformowac o  niespodziance .

Dla naszych stałych czarterowiczów zostaną rozlosowane nagrody ufundowane przez firmę Mariner Yachts . Już wkrótce ogłosimy ich zdobywców .

Tymczasem dziękujemy wszystkim , którzy nam zaufali i którzy nas polecają.

Wierzymy , że za rok spotkamy się ponownie.

Zapraszamy z zapoznaniem się z naszym kolejnym cennikiem na następny rok.

Zaszły zmiany w organizacji turnusów. Będzie można wyczarterowac jacht sb-sb oraz nd-nd.

Życzymy udanej zabawy

Do usłyszenia i do zobaczenia już za 4-6 miesięcy .

Mariner_24_004_small
Zobacz także:
Zapytania ofertowe Zapytanie ofertowe w związku z zakupem usługi w zakresie wykonania materiałów reklamowych na targi w Dusseldorf 2017 Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku 2017r Zapytanie Ofertowe w zakresie usługi transportowej eksponatu na targi w Dusseldorf 2017 Koniec sezonu 2016 Sezon Żeglarski 2016 Zakończenie Sezonu Czarter jachtu w Chorwacji Rozpoczęcie sezonu 2015 Narty wodne, deska , koło do holowania !!!!!!! KONKURS "PAMIĄTKA Z WAKACJI" Zakończenie sezonu 2014 TESTOWANIE JACHTÓW 30.04-04.05 Cennik czarterów - 2015 r. Czarterowy zawrót głowy Nowości Czarterowe w 2014 Nowy jacht w ofercie Informacja o wyniku postępowania ofertowego dot transportu Informacja o wyniku postępowania ofertowego dot materiałów promocyjnych Zapytanie ofertowe w zakresie wynajęcia i zabudowy powierzchni wystawienniczej podczas targów BOOT DUSSELDORF 2017/ Purchase of exhibition organization service Informacja o wyniku postępowania ofertowego dot wynajęcia powierzchni wystawienniczej , organizacji stoiska wystawienniczego podczas targów BOOT DUSSELDORF Zapytanie ofetowe w związku z zakupem usługi doradczej wejście na rynek turecki Zapytanie ofetowe w związku z zakupem usługi doradczej wejście na rynek norweski Spotkajmy sie na SportBiz w Warszawie Wyniki postepowania dot usługi doradczej w wejściu na rynek Turecki Wyniki postepowania ofertowego dot usługi doradczej w wejściu na rynek norweski Zapytanie ofertowe dot.transportu eksponatów na targi Zapytanie ofertowe dot.wykonania materiałów promocyjnych Zapytanie ofertowe dotyczące organiacji stoisk wystawienniczegona wybranych targach. Wyniki postępowania ofertowego 19-09-2017 Wyniki postepowania ofertowego w zakresie transportu eksponatów Wyniki postepowania ofertowego w zakresie wynajęcia i organizacji miejsca wystawienniczego podczas targów Wyniki postepowania ofertowego w zakresie wynajęcia i organizacji miejsca wystawienniczego podczas targów